СПЕЦИФІКА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2524-0609.2022.50.120-123Ключові слова:
дистанційне навчання, технології дистанційного навчання, online сервіси, online ресурси, online інструменти.Анотація
Мета дослідження полягає у розкритті особливостей застосування інноваційних педагогічних технологій дистанційного навчання вчителів в системі післядипломної освіти у кризових умовах. Такі методи як аналіз і систематизація дозволи виявити стан проблеми запровадження дистанційного навчання, що здійснюється у кризових умовах; педагогічне спостереження та діагностичне дослідження – отримати результати дослідження щодо запровадження технологій дистанційного навчання вчителів у системі післядипломної освіти; зокрема набуття практичного досвіду інтеграції технологій дистанційного навчання; систематизація та узагальнення дозволили з метою фіксації та представлення результатів дослідження. Розкрито специфіку використання інноваційних педагогічних технологій дистанційного навчання, яка прослідковується в інтеграції інформаційно-комунікаційних технологій з інтерактивними технологіями та технологіями критичного і креативного мислення. Схарактеризовано спектр інноваційних педагогічних технологій, методів, прийомів як ефективних інструментів дистанційного навчання вчителів у системі післядипломної освіти.
Посилання
Список використаної літератури
Бондар Т. Самоосвіта та підвищення кваліфікації вчителя. На Урок: всеукраїнська інтернет-конференція. URL: https://naurok.com.ua/post/samoosvita-ta-pidvischennya-kvalifikaci-vchitelya-pidsumki-internet-konferenci-na-urok (дата звернення 18.03.2022).
Bilding Learning Agility. Online Learning. Online Teaching : Do this Not that, 2020. URL: https://alisonyang-com.translate.goog/online-teaching-do-this-not-that/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=online-teaching-do-this-not-that&_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=ru&_x_tr_hl=ru&_x_tr_pto=sc (дата звернення 27.03.2022).
Objective Responsibility Expectation Organization. Online Teaching @ KIS: Do This, Not That by Alison Yang is licensed under a Creative Commons, 2020. URL: https://www.bard.edu/it/course-continuity/files/Do%20This%20Not%20That.pdf (дата звернення 21.03.2022).
Цюняк О. Інноваційне освітнє середовище як чинник професійного становлення майбутніх магістрів початкової освіти. Інноваційна педагогіка. 2019. №14(1). С.175–179.
References
Bondar, T. (2021), Self-education and teacher training. Proceedings of all-Ukrainian Internet conference "To the Lesson" (20th November 2021). https://naurok.com.ua/post/samoosvita-ta-pidvischennya-kvalifikaci-vchitelya-pidsumki-internet-konferenci-na-urok. [in Ukrainian]
Bilding Learning Agility (2020). Online Learning. Online Teaching: Do this Not that. https://alisonyang-com.translate.goog/online-teaching-do-this-not-that/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=online-teaching-do-this-not-that&_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=ru&_x_tr_hl=ru&_x_tr_pto=sc.
Objective Responsibility Expectation Organization (2020), Online Teaching @ KIS: Do This, Not That by Alison Yang is licensed under a Creative Commons. https://www.bard.edu/it/course-continuity/files/Do%20This%20Not%20That.pdf.
Tsyunyak, O. (2019). Innovative educational environment as a factor in the professional development of future masters of primary education. Innovative pedagogy, 14(1), 175–179. [in Ukrainian]
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).