ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ФІЛОЛОГІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ: НА ОСНОВІ ДОСВІДУ НЬЮКАСЛСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2524-0609.2018.43.93-98Ключові слова:
англійська мова, вивчення англійської мови, філолог англійської мови, Велика Британія, університет, модулі, навички.Анотація
На сучасному етапі розвитку української вищої освіти і зокрема філологічної освіти гостро постає необхідність якійсної професійної підготовки філологів іноземних мов на основі ключових принципів Нової української школи (педагогіка партнерства, готовність до інновацій, впровадження нових стандартів та орієнтація на очікуванні результати навчання, автономія шкіл та вчителів, покращення фінансування освіти). Інноваційний досвід Великої Британії є надвичайно корисним, оскільки британські університети дотримуються принципів інноваційного, компетентнісного, професійно-орієнтованого навчання, гуманізму, демократизму, самостійності та мобільності студентів, а також орієнтуються на досягнення очікуваних результатів навчання. Наше дослідження спрямоване на те, щоб описати професійну підготовку філологів іноземних мов, зокрема філологів англійської мови, на прикладі Ньюкаслського університету (Велика Британія). Під час дослідження використовувалися такі методи, як аналіз і синтез, індукція і дедукція, прогностичний метод. Проведене дослідження свідчить про те, що професійна підготовка філологів англійської мови в Ньюкаслському університеті культивує особистість цих фахівців за допомогою сучасних інтелектуально стимулюючих і цілеспрямованих методик викладання та навчання, інноваційних інформаційних та комунікативних технологій. Майбутні філологи англійської мови, які навчаються у цьому університеті, мають безліч можливостей для розкриття їхнього потенціалу, поглибленого вивчення обраної спеціальності, застосування одержаних знань та навичок, а також здобуття цінного професійного досвіду. Зміст методів навчання, викладання та оцінювання дозволяє майбутнім філологам англійської мови розвивати критичні навички, навички збору даних, навички презентації, навички спілкування та навички міжкультурного спілкування.
Посилання
References
Childs, P. (2008). The essential guide to English Studies. London: Continuum.
Complete University Guide. (2018). English. Retrieved from https://www.thecompleteuniversityguide.co.uk/league-tables/rankings?s=English&y=2018. ((access date: 18.09.2018)
Eaglestone, R. (2003). Doing English: a guide for Literature students. London; New York, NY: Psychology Press.
Gildea, N., Goodwyn, H., Kitching, M., & Tyson, H. (Eds.). (2015). English studies: the state of the discipline, past, present and future. London: Palgrave Macmillan.
Goddard, A. (2012). Doing English Language: a guide for students. London: Routledge.
Gupta, S. (2015). Philology and global English Studies. Retracings. London: Palgrave Macmillan.
Newcastle University. (2018). English Language BA Honours. Retrieved from https://ncl.reportlab.com/media/output/q302.pdf. (access date: 21.09.2018)
Pope, R. (2005). The English Studies book: an introduction to language, literature and culture. London: Routledge.
UK University Course Search. (2018). Retrieved from http://www.studyin-uk.com/course-search/. ((access date: 16.09.2018)
UNISTATS. (2018a). BA (Hons) English Language. 3-year course, full time. Newcastle University. Retrieved from https://unistats.ac.uk/subjects/satisfaction/10007799FT-objid50011057/ReturnTo/. ((access date: 23.09.2018)
UNISTATS. (2018b). Employment outcomes for BA (Hons) English Language at Newcastle University. Retrieved from https://unistats.ac.uk/subjects/employment/10007799FT-objid50011057/ReturnTo/. ((access date: 23.09.2018)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).