ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА МАГІСТЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ «СУДОВИЙ РОЗГЛЯД ЦИВІЛЬНИХ СПРАВ ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ» ТА «ВИРІШЕННЯ СПОРІВ» У ШКОЛІ ПРАВА ЛОНДОНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ СІТІ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2524-0609.2018.43.187-191Ключові слова:
арбітраж, альтернативне вирішення спорів, Школа права Лондонського університету Сіті, магістерська програма.Анотація
Питання професійної підготовки фахівців, здатних ефективно вирішувати складні та багатосторонні міжнародні спори є дуже актуальним в умовах глобалізації. Метою дослідження є детальний аналіз основних особливостей організації та функціонування магістерської програми за спеціальностями «Судовий розгляд цивільних справ та вирішення спорів» та «Вирішення спорів» у школі права Лондонського університету Сіті. Для визначення ступеня наукової розробленості дослідницької проблеми було застосовано метод аналізу та синтезу методологічної, соціальної, правової, науково-методичної літератури. Метод узагальнення був використаний для формулювання висновків статті. Спеціалізуючись на вирішенні спорів, студенти отримують можливість глибоко зрозуміти теорію та практику вирішення спорів у цивільних та кримінальних справах як шляхом традиційного судового процесу, так і за допомогою альтернативних процедур, зокрема арбітражу та посередництва.
Посилання
References
International Arbitration Survey: The Evolution of International Arbitration. URL: https://www.whitecase.com/sites/whitecase/files/files/download/publications/qmul-international-arbitration-survey-2018-18.pdf (access date: 29.09.2018)
Dispute Resolution. URL: https://www.city.ac.uk/courses/postgraduate/dispute-resolution (access date: 23.09.2018)
Programme Specification – Postgraduate Programmes. URL: https://www.city.ac.uk/__data/assets/pdf_file/0004/416326/LALMLLM02-Master-in-Laws-Programme-Specification.pdf (access date: 23.09.2018)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).