ІГРОВІ МЕТОДИ В ПОЛІКУЛЬТУРНІЙ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ У США
DOI:
https://doi.org/10.24144/2524-0609.2021.48.185-188Ключові слова:
полікультурна освіта; полікультурна підготовка; методи; вища школа США.Анотація
Метою статті є аналіз методів підготовки полікультурного фахівця в США, зокрема, ігрових методів. В статті аналізуються питання підготовки полікультурних фахівців у вищій школі США на основі використання загальнонаукових та історико-педагогічних методів. Розкрито основні передумови зародження і розвитку полікультурної освіти в США. Підкреслюється, що сьогодні вона є важливою частиною загальної освіти. Особлива роль належить полікультурній освіті у підготовці фахівців, які безпосередньо працюють з людьми в полікультурних регіонах (вчителі, соціальні працівники, психологи та інші). Полікультурна підготовка у вищій школі США здійснюється з використанням найрізноманітніших технологій, форм і методів навчання, серед яких особливо поширеними є ігрові методи, де студент виступає активним перетворювачем дійсності.
Посилання
Список використаної літератури
Shirani N. Effective teaching methods in higher education. Journal of Advances Medical Education. 2016. 4 (4). P.170–178.
Chisholm I.M. Preparing teachers for multicultural classrooms. Journal of Educational Issues of Language-Minority Students. 1994. No.14. P.43−68.
Colman A.M. Game Theory and Experimental Games: The Study of Strategic Interaction. Oxford: Bergman Press, 1982. 301 p.
Zirawaga V. Gaming in education. Journal of Education and Practice. 2017. Vol.8 . No15. P.55−62.
Aldrich C. Virtual words, simulations, and games for education. Innovate: Journal of Online Education. 2009. Vol.5, No 5. URL: https://nsuworks.nova.edu/innovate/vol5/iss5/1. (дата звернення: 18.03.2020)
Reference
Shirani, N. (2016). Effective teaching methods in higher education. Journal of Advances Medical Education, 4 (4), 170–178.
Chisholm, I.M. (1994). Preparing teachers for multicultural classrooms. Journal of Educational Issues of Language-Minority Students, 14, 43−68.
Colman, A.M. (1982). Game Theory and Experimental Games: The Study of Strategic Interaction. Bergman Press.
Zirawaga, V. (2017). Gaming in education. Journal of Education and Practice, 8 (15), 55−62.
Aldrich, C. (2009). Virtual words, simulations, and games for education. Innovate: Journal of Online Education, 5 (5). https://nsuworks.nova.edu/innovate/vol5/iss5/1.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).