ПРОФЕСІЙНА СПРЯМОВАНІСТЬ КУРСУ «ОСНОВИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ» В СИСТЕМІ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІВ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2524-0609.2021.48.189-193Ключові слова:
професійна спрямованість; комп’ютерна графіка; система.Анотація
Актуальність дослідження зумовлена соціальним замовленням суспільства, потребами ринку праці та економікою, що швидко розвивається в інформаційному середовищі. Застосування нових сфер комп’ютерної графіки формують фахові компетентності все більшої кількості педагогів професійного навчання, які повинні вміти на високому рівні організовувати та здійснювати професійну діяльність. Метою статті є обґрунтування підходів до формування змісту курсу «Основи комп’ютерної графіки». Методи, використанні в дослідженні: теоретичні (вивчення науково-педагогічної літератури, загальних і спеціальних праць з педагогіки, аналіз підручників та методичних посібників), емпіричні (спостереження, вивчення та узагальнення творчого досвіду). Проаналізовано сучасний стан та проблеми вивчення комп’ютерної графіки в процесі підготовки майбутніх педагогів професійного навчання. Запропоновано практичні рекомендації щодо реорганізації традиційних форм навчальної роботи при викладанні дисципліни. Обґрунтовано необхідність постійного зв’язку графічних та спеціальних фахових дисциплін.
Посилання
Список використаної літератури
Башкір О. І. Активні й інтерактивні методи навчання у вищій школі. Педагогіка та психологія. Вип. 60. 2018. C.33−34.
Сисоєва С. О. Сучасні аспекти професійної підготовки вчителя. Педагогіка і психологія. № 4 (49). 2005. C.60-66.
Хоменко С. В. Самостійна робота у процесі професійної підготовки майбутніх інженерів-педагогів. Проблеми інженерно-педагогічної освіти. № 38-39. 2013. С.367-372.
Бистрова Ю.В. Інноваційні методи навчання у вищій школі України. Право та інноваційне суспільство. №1 (4). 2015. С.27–28.
References
Bashkir, O. I. (2018). Aktyvni y interaktyvni metody navchannia u vyshchii shkoli [Active and interactive learning methods in high school]. Pedagogika ta psychologija, 60, 33−34. [in Ukrainian].
Sysoieva, S. O. (2005). Suchasni aspekty profesiinoi pidhotovky vchytelia [Modern aspects of professional teacher training]. Pedagogika i psychologija, 4 (49), 60−66. [in Ukrainian].
Khomenko, S. V. (2013). Samostiina robota u protsesi profesiinoi pidhotovky maibutnikh inzheneriv-pedahohiv [Independent work in the process of professional training of future educators]. Problemy inzhenerno-pedahohichnoi osvity, 38-39, 367−372. [in Ukrainian].
Bystrova, Yu. V. (2015). Innovatsiini metody navchannia u vyshchii shkoli Ukrainy [Innovative teaching methods in the high school of Ukraine]. Pravo ta innovatsiine suspilstvo, 1 (4), 27−28. [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).